Dnia 13 września 2023r. (środa) zapraszamy społeczność szkolną na obchody 97 urodzin szkoły oraz święto ulicy Mariana Seredyńskiego.

Kl.2AE oraz kl.3AE razem z wychowawcami- p. Wiolettą Młodzianowską oraz p. Moniką Łańcucką, zapraszają uczniów wraz z nauczycielami uczącymi w danej klasie do udziału w poszczególnych panelach na salę gimnastyczną wg. harmonogramu:

godz. 10.00 uczniowie klas 1 spotkają się z p. Jackiem Górskim z Opowiadaczy Historii, który opowie znane i nieznane ciekawostki o historii dzielnicy w której znajduje się szkoła,

godz. 11.55 uczniowie klas 2 będą uczestniczyli w debacie ekonomicznej, którą poprowadzi nasz nauczyciel p. dr Piotr Giruć,

godz.13.15. uczniowie klas 3 i 4 spotkają się ze słynną gdańską powieściopisarką p.Ewą Popławską-Danowską i poznają tajniki tworzenia dzieła literackiego oraz zarządzania marką własną.

Samorząd Uczniowski szykuje tego dnia także inne drobne niespodzianki.

Lekcje przez cały dzień odbywają się wg. planu zajęć- klasy schodzą z nauczycielem o orientacyjnej godzinie na przygotowany dla nich panel.

Ze wględów organizacyjnych (wielkość sali gimnastycznej), nie możemy zaprosić wszystkich w tym samym czasie na wszystkie panele, co mamy nadzieję wybaczycie :-)