22 listopada 2018r., czwartek o godzinie 10.00 zapraszamy całą społeczność szkolną oraz wszystkich, którzy chcą poznać naszego gościa na kolejne w tym roku "Spotkanie z Mistrzem".

Tym razem naszym gościem będzie Agnieszka Wieczorkowska. Kobieta wielu pasji, psycholog, specjalista w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, członkiem The Chartered Institute of Personnel and Development w Irlandii (CIPD) - międzynarodowej organizacji zajmującej się HR i rozwojem pracowników.

Działaczka polonijna w Irlandii- w 2016 roku za swoją działalność społeczną została wyróżniona tytułem "Wybitnego Polaka w Irlandii" w kategorii "Osobowość", międzynarodowego konkursu Fundacji Godła "Teraz Polska."

Promuje CSR (społeczną odpowiedzialność biznesu), swoją pracą wspiera sektor pozarządowy. Zajmuje się działalnością społeczną, koordynuje projekty społeczne jak i kulturalnew Europie. Wspiera jednocześnie w rozwoju kilka organizacji pozarządowych w Irlandii, w tym Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec w Irlandii, Forum Polonia oraz Polish Runners Club Ireland.

Od 2015 decyzją Ambasadora RP Ryszarda Sarkowicza powołana do Komitetu Sterującego Festiwalu pn. "PolskaEire", który w 2018r. odbył się po raz czwarty w Irlandii i drugi w Polsce.

Zapraszamy!