W imieniu Samorządu Uczniowskiego chcę Wam przypomnieć, że już jutro – w środę 3 czerwca – obchodzimy w naszej szkole Dzień Dziecka. Zgodnie z wcześniejszym mailem, Lekcje tylko do 10:00! Zaliczycie szybki start, a potem chowamy podręczniki. Po nich rozpoczynamy czas wyjątkowych aktywności i wspólnej zabawy.

Oto co dla Was przygotowaliśmy:

  • 🎲 Sala nr 2: Strefa gier – idealne miejsce na planszówki i rozgrywki towarzyskie.

  • 🎬 Sala nr 13: Seanse filmowe – pokazy ciekawych filmów w kinowym klimacie

  •  Sala gimnastyczna: Emocjonujące rozgrywki sportowe.

  • 🍰 Korytarz: Kiermasz pysznych, domowych ciast i innych smakołyków.

Pozdrawiam,

Anna Czarnecka Bodakiewicz