Zapraszamy do fotorelacji na nasz fanpage Ekonomik Gdańsk- Technikum nr 11 z Konferencji "Klub Młodego Księgowego. Rachunkowość Moja Pasja. Wyzwania przyszłości", która odbyła się w naszej szkole dnia 4 kwietnia 2024r.
🎯W Konferencji brali udział przedstawiciele edukacji, biznesu, szeroko pojętego życia społecznego. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielili się w roli ekspertów: Krzysztof Cenacewicz, Maria Sazon, Monika Matyszewska, Grzegorz Szczuka, Danuta Kosikowska, Michał Marek Kowalski, Magdalena Ciesielska, Marek Kujawski, Danuta Boike. Konferencję współprowadziły Panie: Justyna Kulling- Bogdan- dyrektor SE-H i Magdalena Ciesielska-Prezes Fundacji Praktykologia oraz Barbara, Julian - uczniowie klasy ekonomicznej.
Konferencję objął patronatem honorowym Pomorski Kurator Oświaty, Prezydent Miasta Gdańska, Pracodawcy Pomorza.
🎯W konferencji brali udział uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych wraz z nauczycielami, dyrektorami szkół oraz pracodawcy z województwa pomorskiego.
🎯Dziękujemy za wsparcie i pomoc w organizacji konferencji Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Gdańsku, Fundacji Omega, Gdańskiemu Stowarzyszeniu Inicjatyw Edukacyjnych, Fundacji Praktykologia oraz firmie J.J.Dobraven.
Dziękujemy Gdańskiemu Centrum Usług Wspólnych za organziację konkursu dla Młodzieży.
🎯Dziękujemy wszystkim serdecznie za obecność w tym niezwykłym wydarzeniu. Cieszymy się i dziękujemy za obecność Pomorskiemu Kuratorowi Oświaty w Gdańsku -Panu Grzegorz Kryger.
🎯W wyniku losowania -organizatorem 2 Konferencji „Klub Młodego Księgowego. Rachunkowość Moja Pasja” w 2025r. będzie Powiatowy Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie ul. Budowlanych 2. Gratulujemy serdecznie szczęśliwego losu😊
🎯Już dziś, zapraszamy jesienią 2024r. do Nas na #Wojewódzki #Konkurs #Rachunkowości, którego głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Gdańsku. Konkurs co roku odbywa się w innej szkole, w której działa #Klub #Młodego #Księgowego. Tym razem nam przypadł zaszczyt współorganizacji wydarzenia😄🤩🤩🥳