Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2025/2026 odbywać się będzie o godzinie 11:00 w sali gimnastycznej, po uroczystym apelu, uczniowie wraz z wychowawcami przejdą do sal lekcyjnych. Przydział sal będzie rozwieszony na niebieskiej tablicy przy wejściu do szkoły.
Małgorzata Ciesielska-Bielawa
Wicedyrektor


