Dzień dobry,

Z wielką radością ogłaszamy wyniki szkolnego konkursu Sudoku, który odbył się 22 maja. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, a wszyscy uczestnicy wykazali się ogromnym skupieniem, logicznym myśleniem, udział wzięło 15 osób.

Po podliczeniu punktów i zweryfikowaniu czasu rozwiązywania łamigłówek, z dumą przedstawiamy laureatów:

🏆 I miejsce: Magdalena Pielak 3ar

🥈 II miejsce: Zuzanna Daszkiewicz 3ar

🥉 III miejsce: Paulina Iskra 3 ar

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za podjęcie wyzwania, a zwycięzcom gratulujemy fantastycznego sukcesu!

Oficjalne wręczenie dyplomów oraz nagród rzeczowych odbędzie się na apelu z okazji zakończenia roku szkolnego.

Konkurs organizowała Magda Chlebak, z moją pomocą. Za co bardzo dziękuję, podkreślić chcę zaangażowanie Magdy, które było niezwykłe.

Poprawnie rozwiązane to prace osób:

1. Magdalena Pielak 3ar

2. Zuzanna Daszkiewicz 3ar

3. Paulina Iskra 3 ar

4. Zuzanna Durbacz 3ar

5. Julia Karpik 3ar

6. Natalia Boniewicz 3ar

7. Mira Kum 2ar

8. Viktor Arendt 3ar


Pozdrawiam,

Anna Czarnecka Bodakiewicz