Dzień dobry,
Z wielką radością ogłaszamy wyniki szkolnego konkursu Sudoku, który odbył się 22 maja. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, a wszyscy uczestnicy wykazali się ogromnym skupieniem, logicznym myśleniem, udział wzięło 15 osób.
Po podliczeniu punktów i zweryfikowaniu czasu rozwiązywania łamigłówek, z dumą przedstawiamy laureatów:
🏆 I miejsce: Magdalena Pielak 3ar
🥈 II miejsce: Zuzanna Daszkiewicz 3ar
🥉 III miejsce: Paulina Iskra 3 ar
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za podjęcie wyzwania, a zwycięzcom gratulujemy fantastycznego sukcesu!
Oficjalne wręczenie dyplomów oraz nagród rzeczowych odbędzie się na apelu z okazji zakończenia roku szkolnego.
Konkurs organizowała Magda Chlebak, z moją pomocą. Za co bardzo dziękuję, podkreślić chcę zaangażowanie Magdy, które było niezwykłe.
Poprawnie rozwiązane to prace osób:
1. Magdalena Pielak 3ar
2. Zuzanna Daszkiewicz 3ar
3. Paulina Iskra 3 ar
4. Zuzanna Durbacz 3ar
5. Julia Karpik 3ar
6. Natalia Boniewicz 3ar
7. Mira Kum 2ar
8. Viktor Arendt 3ar
Pozdrawiam,
Anna Czarnecka Bodakiewicz


